Kućni red

Dvorišna i ulazna vrata zaključana su u vremenu od 9:00 do 14:00 sati u novom objektu i jaslicama (zvoniti).

U starom objektu dvorišna i ulazna vrata su otvorena – odnosno postoji portofon.

Molimo roditelje da zbog sigurnosti djece zatvaraju ulazna i dvorišna vrata za sobom.

Zbog higijenskih razloga molimo roditelje da u sobe ulaze sa zaštitnim navlakama za cipele.

Dijete mogu dovoditi i odvoditi iz vrtića samo roditelji ili od njih pismeno ovlaštene punoljetne osobe.

Molimo roditelje da se pridržavaju radnog vremena vrtića i da se kod dovođenja i odvođenja djeteta obavezno jave matičnom ili dežurnom odgojitelju.

Zbog sigurnosti djece u vrtić je zabranjeno donositi lijekove, žvakaće gume i tvrde bombone.

Nakon bolesti djeteta obavezno donjeti liječničku potvrdu da je dijete zdravo i da može pohađati vrtić.