Obavijest o mogućnosti prijelaza djeteta u drugi gradski dječji vrtić za pedagošku godinu 2023./2024.

OBAVIJEST
RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/DJECE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2023./2024.

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/djecu u Dječji vrtić „Pčelica“, a ne odgovara im po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju od 20. do 24. ožujka 2023. godine u dječji vrtić koji dijete/djeca pohađa/ju.

Komisija za upis djece rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću „Pčelica“ i kriterijima za prednost pri upisu.

Dječji vrtić izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima 3. travnja 2023.

Temeljem odobrenog prijelaza roditelji/skrbnici ispisat će dijete/djecu s 31. kolovozom 2023. iz sadašnjeg dječjeg vrtića i upisati ih u odgovarajući dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2023./2024., odnosno od 1. rujna 2023. godine.

Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta u drugi gradski vrtić možete preuzeti ovdje.