Obavijest za Program predškole - pedagoška godina 2023./2024.

Poštovani roditelji (koji su predali Zahtjev za upis djeteta u Program predškole),

U RAZDOBLJU 11.09.2023.-14.09.2023. u vremenu 8:00-13:00, na adresi JOSIPA HAMMA 2  KOD ZDRAVSTVENE VODITELJICE
POTREBNO JE DOĆI S DJETETOM I DONIJETI:

• POTVRDU O OBAVLJENOM SISTEMATSKOM ZDRAVSTVENOM PREGLEDU DJETETA - OD PEDIJATRA (ne starije od 45 dana)
  • FOTOKOPIJU ZDRAVSTVENE KNJIŽICE
  • FOTOKOPIJU KNJIŽICE CJEPLJENJA (ORIGINAL DONIJETI NA UVID)
  • FOTOKOPIJU MEDICINSKE DOKUMENTACIJE DJETETA UKOLIKO JE POSJEDUJETE

VAŽNA NAPOMENA!

Ukoliko u Potvrdi o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta  je navedeno da  dijete nije uredno cijepljeno, a liječnik temeljem zdravstvene dokumentacije djeteta nije utvrdio i napisao da dijete ima kontraindikaciju za cijepljenje, tada dijete se NE MOŽE upisati u dječji vrtić sukladno Programu zdravstvene zaštite djece, higijene i pravilne prehrane djece u dječjim vrtićima (,,Narodne novine" broj 105/02,55/06 i l2l/07).

Roditeljski sastanak za roditelje djece koja će pohađati Program predškole održat će se u srijedu 27.9.2023. u 16:30.

Na roditeljskom sastanku dobit ćete sve relevantne informacije o pohađanju Programa predškole.

Što je sve potrebno prilikom pripreme djeteta za školu možete pročitati ovdje.